Привет, ти си от редовните ни участници, имаш ли пропуски от началото досега? Имам само един-единствен пропуск досега, и то защото не бях във Варна; всъщност аз съм от Силистра и във въпросната събота пътувах до там.
Как се чувстваш с нас? Супер! Това е нещо, което отдавна чаках да се случи във Варна, затова когато инициативата 5kmrun стартира, за мен беше много приятна изненада и голяма радост!
Как ти се струва атмосферата на 5-камаран? Атмосферата е страхотна и много зареждаща още от първия ден – официалния старт за Варна на 12 октомври! Освен това вече има и група участници, които винаги са тук, започва да се заформя една истинска общност на бягащите във Варна.
Като че ли вече се усеща една приятелска среда и първоначалното притеснение у хората изчезна? Да, така е. Чудесно е, че по този начин вече редовно се събираме все повече хора, с които споделяме общата страст към бягането, създаваме различни контакти и нови приятелства.
Студеното време пречка ли е за теб да бягаш? По принцип не, но все пак и аз си имам някаква граница на поносимост – може би ако са минусови температурите, няма да ми понесат…
Днес, малко преди старта беше -1, сега е около нулата🙂 А аз мислех, че са поне 5-6 градуса:) Въобще не се усещат!:)
Какво би казала на организаторите, какво би ти се искало още да се случи в 5-камаран? Безкрайно съм щастлива и им благодаря от сърце, че 5kmrun вече се случва и във Варна! Единственото, което искам, е съботните бягания на 5kmrun да не спират дори и в студеното време.
*Бележка: Миналата събота няколко души във Варна ни помолиха 5-камаран да не прекъсва през зимния период. Всичко това, разбира се, е в ръцете на организаторите и бегачите!